Podporte rozvoj pamäťového a interkultúrneho vzdelávania v slovenskom školstve.

Chceme, aby Slovensko bolo raz krajinou, ktorá si pamätá, oceňuje rozmanitosť a vytvára podmienky na rozvoj každého človeka.

Program Vedieť nestačí pomocou vzdelávacích projektov rozvíja učiteľov a študentov tak, aby vedeli reagovať na rozmanitosť v minulosti a v súčasnosti. Venujeme sa postojovému vzdelávaniu v témach identity, rozmanitosti, diskriminácie, extrémizmu, ako aj vzdelávaniu o totalitných režimoch. Uvedomujeme si predsudky, ktoré všetci máme. Pracujeme s nimi tak, aby neprerástli do nenávisti. Našu prácu staviame na princípoch pamäte, rozmanitosti a inklúzie. Bez vás to ale nedokážeme. Len s vašou podporou vieme spoločne meniť krajinu.

© fotografia: Tomáš Halász
Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
50€
5€
10€
20€
50€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.